dowolna

Nieruchomości Zgorzelec - Oferty sprzedaży nieruchomości

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

1 180 000 zł8 241 m² 143,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Nieruchomość z potencjałem, zgorzelec, ul. Reymonta As Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość obejmującą dawne gospodarstwo rolne, znajdującą się w Zgorzelcu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł128,78 m² 3 564,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Na sprzedaż dwa lokale położone na tej samej kondygnacji, posiadające wspólne wejście, co stwarza możliwość ich funkcjonalnego połączenia i użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Zgorzelec,dolnośląskie

497 000 zł70,60 m² 7 039,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Najbardziej pożądana w mieście lokalizacja, duży słoneczny balkon to niepodważalne atuty oferty sprzedaży 4 pokojowego mieszkania położonego w Zgorzelcu przy ulicy Batorego. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

252 280 zł21 200 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z przeznaczeniem w studium uwarunkowań gminy Zgorzelec pod działalność gospodarczą. Działka leży bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 352 z Bogatyni do Zgorzelca. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł56,22 m² 6 207,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 349 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na II piętrze bloku przy ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł479,43 m² 3 126,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Działka powierzchni 1266 m2 zabudowana jest nowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

5 594 050 zł15 983 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wielorodzinna działka inwestycyjna O powierzchni 15983 M2, media W drodze przy granicy działki, mieszkaniowo - usługowa! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł68,70 m² 4 657,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym centrum Zgorzelca (59-900). Nieruchomość o powierzchni blisko 70 m to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

400 000 zł65,03 m² 6 151,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wspaniale położony, po remoncie lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 65,03 m kw. Gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Znajduje się w ciągu kamienic,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł7 848 m² 1 019,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Premium oferuje Państwu idealną działkę pod zabudowę mieszkaniową W miejscowym planie działka jest oznaczona symbolem mw-U, przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł162 m² 7 716,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Nowoczesny dom na dużej działce / przestrzeń, światło i komfort / Zgorzelec / 1 250 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Zgorzelcu, wybudowany na bazie projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Zgorzelec,dolnośląskie

99 000 €81 m² 1 222,22 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

W biurze nieruchomości nad nysą ruszyła sprzedaż apartamentów I domów W hiszpanii! nie zwlekaj I zadzwoń jak najszybciej, określimy twoje preferencje I przedstawimy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Obniżka ceny! 949 000 zł teraz 899 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej położony w południowej części Zgorzelca przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł77,65 m² 7 920,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Marzysz o mieszkaniu z ogrodem w centrum?! Dobrze trafiłeś, ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. 3 pok., dwupoziomowe, pow. 77,65 m2, ogród, miejsce parkingowe, segment wewnętrzny,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 067 m² 241,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! duża działka budowlana, wszystkie media w drodze, bezpośrednio przy drodze z kostki brukowej, zgorzelec ul.Zielna Na sprzedaż działka budowlana, położona na dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł268,92 m² 4 276,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:412 m²

Tylko W naszym biurze! dom wolnostojący O pow. 268,92 M2, balkony, taras, ogród, garaż dwustanowiskowy, kolektory słoneczne, idealny dla rodziny dwupokoleniowej! Biuro Nieruchomości nad Nysą.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko W naszym biurze! lokal usługowy na sprzedaż! parter, bezpośrednie wejście Z ulicy, centrum. Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł44 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o niedużym nowoczesnym i funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? A w pakiecie będziesz mieć swój ogródek? Mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł892 m² 2 058,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! rozpoczęta budowa budynku wielorodzinnego! zgorzelec! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż rozpoczętą budowę budynku wielorodzinnego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

665 000 zł190 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Tylko U nas! dom wolnostojący Z dwoma garażami W centrum zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 190 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł300 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:134 m²

Tylko U nas inwestycja, która smakuje sukcesem Biuro Nieruchomości nad Nysą z dumą prezentuje wyjątkową, dostępną wyłącznie w naszej ofercie nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Zgorzelec,dolnośląskie

745 000 zł155,23 m² 4 799,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w spokojnej okolicy miasta przy ul. Zacisze z dala od zgiełku miasta. Na sprzedaż szereg środkowy w stanie surowym zamkniętym, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł1 576 m² 135,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga zgorzelec! ostatnie dwie działki! nowe ceny! kupujący zwolniony jest Z podatku pcc! 2 działki budowlane, media: prąd, woda, zgorzelec! Na sprzedaż 2 urokliwe działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje / balkon / wysokie 1 piętro / okolice Manhattanu" / 365.000,00 zł Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu i dopasować do własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duża obniżka ceny! teraz tylko 599 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowo zlokalizowana nieruchomość inwestycyjna położona w centrum miasta Zgorzelca, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł166,59 m² 5 312,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony o całkowitej powierzchni 166,59 m2, która obejmuję: - poziom -1 : cztery pomieszczenia gospodarcze; - poziom parteru: kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Zgorzelec,dolnośląskie

682 500 zł91 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - segment.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł128,10 m² 5 456,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie W zgorzelcu nowa niższa cena! 699 000 zł! 215,40 m2 powierzchni całkowitej / 128,10 m2 mieszkalnej / 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł58,30 m² 5 488,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! 385 000 zł teraz 320 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu zlokalizowanego na Osiedlu Zachód w Zgorzelcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Zgorzelec,dolnośląskie

599 000 zł115 m² 5 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Oferujemy państwu stan deweloperski! niższa cena! teraz 599 000 zł ( pięćset dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy złotych) Ta nieruchomość może być Wasza, w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł116 m² 3 965,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obniżka ceny! 3965 zł/ M2! tylko U nas! lokal W centrum na sprzedaż! pow. 116 M2, parter, duża witryna! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 116.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł119,01 m² 6 133,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w Wyrębie stan deweloperski, projekt "dom w rododendronach 3 wersja termo" (archon+) Powierzchnia domu: 119,01 m Powierzchnia działki: 1106.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zgorzelec,dolnośląskie

850 000 zł91 m² 9 340,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowo wybudowany i wykończony pod klucz z częściowym umeblowaniem środkowy segment w zabudowie szeregowej 4 budynków. Powierzchnia użytkowa (wg. projektu) wynosi 91,0 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł126 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom na prestiżowym osiedlu willowym Zgorzelec, ul. Chopina. AS Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł84,20 m² 6 650,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 3 pokojowe ,pow. 84,2 M2, balkon, w samym centrum zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84,2.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł67,50 m² 4 725,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duża obniżka ceny! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 położone w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego. Lokal jest rozkładowy (każde.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł292,80 m² 2 390,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:136 m²

Oferta sprzedaży kamienicy W zgorzelcu Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż kamienica o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

558 750 zł74,50 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

833 400 zł2 778 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Cena W dół! cena W dół! działka Z koncepcją zabudowy! poszukiwany inwestor! świetna lokalizacja! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,10 m² 7 128,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do 3-pokojowego lokalu mieszkalnego na Osiedlu Zachód w Zgorzelcu. Nieruchomość położona jest na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł32,52 m² 6 396,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna.