dowolna

Nieruchomości Zgorzelec - Oferty sprzedaży nieruchomości

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

597 000 zł132 m² 4 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zgorzelec, domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Koźlice Park. Koźlice Park to nowe osiedle mieszkaniowe, teraz zapraszamy na prezentację a kupisz dopiero w 2025 roku, będzie lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

289 000 zł47 m² 6 097,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zgorzelec, mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż. Doskonała lokalizacja i funkcjonalny układ pomieszczeń to główna zaleta oferty, którą mam przyjemność Państwu zaprezentować. Wgn Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

285 000 zł56 m² 5 080,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,10 m , położone przy ul. Lubańskiej 40 w Zgorzelcu. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

730 000 zł157 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dostępne opcje: zakup lub zamiana! zapraszamy do zakupu mieszkania dwupoziomowego W promocyjnej cenie 730 000 zł, oferta ograniczona czasowo! uwaga! możliwa zamiana na domek! lokalizacja: zgorzelec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 994,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 3 pok., POW. 42,75 M2, III piętro, piwnica! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 42,75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Tuwima

Zgorzelec,dolnośląskie

245 000 zł28 m² 8 657,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! kawalerka O powierzchni 28,30 M2, piętro II, po remoncie, w pełni wyposażona, piwnica! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż ciepłą i przytulną kawalerką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Nowomiejska

Zgorzelec,dolnośląskie

5 500 000 zł554 m² 9 927,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Koniecznie zobacz film prezentujący nieruchomość. Operacyjny hotel 3 W centrum zgorzelca - 50M od granicy Z niemcami Stabilny biznes z bezpieczną przystanią dla Twojego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 450 000 zł4 875 m² 297,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko U nas! działka inwestycyjna! przy drodze dk 94 kierunek Zgorzelec - Bolesławiec! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Zgorzelcu o powierzchni 48 m , położone w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

370 000 zł50 m² 7 444,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 2 pok., POW. 49,7 M2, II piętro, piwnica, blisko centrum! gotowe do zamieszkania! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

890 000 zł116 m² 7 343,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Hit! Dom w zabudowie szeregowej wykończony pod klucz - Łagów, os. Gwiaździste, nieopodal Zgorzelca. Bez prowizji I podatku pcc! Na sprzedaż wyjątkowy, urządzony pod klucz dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

190 000 zł62 m² 3 074,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie z duszą do kapitalnego remontu. Tylko 3074zł/m2. Biuro Nieruchomości As prezentuje klimatyczne mieszkanie, położone w samym sercu Zgorzelca przy ul. Domańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Domańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

549 000 zł86 m² 6 383,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie na I Piętrze, w centrum miasta, przy ul. Domańskiego, o pow. 86 m2. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, otwarta kuchnia, łazienka, wc, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

305 000 zł42 m² 7 324,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, wysoki parter, balkon Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości z przyjemnością prezentuje przytulne mieszkanie o powierzchni 41,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 499 999 zł16 171 m² 92,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny 2 minuty od jędrzychowice/zgorzelca przy drodze krajowe dk94 1,5 km od węzła autostradowego A4 - Zgorzelec (tereny przedsięwzięć usługowo-produkcyjno-magazynowych) Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie kawalerka(kuchnia jasna z dużym oknem w zabudowie meblowej,pokój duży,bardzo słoneczny z wyjściem na balkon,przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

362 625 zł2 901 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny tuż przy granicy Z niemcami - miejscowość W gminie zgorzelec Tylko 5 km od Zgorzelca | 8 minut od A4 | Bezpośredni dostęp do dk30 Jeśli szukasz terenu o strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

507 150 zł4 410 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

980 000 zł14 800 m² 66,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny - 5 km od Zgorzelca Polecam na sprzedaż częściowo zabudowaną działkę gruntu przeznaczoną w całości na cele inwestycyjne o powierzchni 14800 m 2 zlokalizowaną we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

789 000 zł178 m² 4 445,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:524 m²

Obniżka ceny! Na sprzedaż 1/2 bliźniaka, położonego na cichym i pełnym zieleni Osiedlu Słonecznym w Zgorzelcu. Dojazd do budynku jest wyłożony kostką granitową, zaś posesja otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Zgorzelec,dolnośląskie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 45m2 wieżowiec przy ul.Kościuszki 55-61, 3 piętro z windą. Mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania, w atrakcyjnej okolicy. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

449 000 zł61 m² 7 384,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na sprzedaż! Posiadamy lokal mieszkalny składający się z 3 pokoi ( salonu z wyjściem na balkon w widokiem na park), kuchni, osobnej łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane, miejscowość: wyręba (dolnośląskie) lokalizacja: do sprzedania działki budowlane w Wyrębie, znajdujące się przy drodze krajowej dk30 relacji: zgorzelec Lubań Jelenia Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

460 000 zł85 m² 5 430,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie na parterze w ścisłym centrum Zgorzelca przy ul Sienkiewicza składające się z 3 pokoi kuchni łazienki z wc p.pokoju i balkonu całość o pow. 78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Chełmońskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

68 000 zł21 m² 3 238,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 m²

Sprzedam murowany garaż przy ulicy chełmońskiego/orzeszkowej - Zgorzelec-Ujazd, obok sklepu Dino. Garaż posiada własną księgę wieczystą, własnością jest działka zabudowana garażem oraz udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Spacerowa

Zgorzelec,dolnośląskie

229 000 zł1 077 m² 212,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Zgorzelcu, przy ul. Spacerowej. Najważniejsze informacje: - lokalizacja: spokojna i zielona okolica, z dogodnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

360 000 zł44 m² 8 126,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W centrum, ul. Warszawska, 3 pokoje, 44,30 M2, balkon, piwnica, dodatkowo garaż Kancelaria Obrotu As Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

570 000 zł76 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! domki W zabudowie szeregowej! ruszamy! zapraszamy do rezerwacji! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą zaprasza do rezerwacji domków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

570 000 zł76 m² 7 539,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:127 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

249 000 zł39 m² 6 417,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 2 pok., POW. 38.7 M2, PARTER, NIE PRZEGAP TEJ WYJĄTKOWEJ OFERTY! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38.7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

449 000 zł116 m² 3 882,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja! osiedle migdałowe Oferujemy do sprzedaży nieruchomości w zabudowie szeregowej, w stanie surowym zamkniętym, na nowo powstającym osiedlu Migdałowym w najmodniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

399 000 zł56 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! trzypokojowe mieszkanie, pow. 55,50 M2, balkon, II piętro, piwnica! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

338 000 zł33 m² 10 511,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! kawalerka na sprzedaż Z wydzieloną sypialnią, w pełni umeblowana, balkon, winda W budynku, miejsce parkingowe W garażu podziemnym! nie szukaj dalej! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł26 m² 11 634,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! kawalerka na sprzedaż! pow. 25,7 M2, i piętro, zgorzelec ul. Lubańska Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży bardzo słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boczna

Zgorzelec,dolnośląskie

820 000 zł192 m² 4 270,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:404 m²

Zgorzelec | dom Z potencjałem | dla rodziny, biznesu I inwestora | ul. Boczna W samym sercu Zgorzelca, na rogu ulic Łużyckiej i Bocznej, stoi dom, który przez lata dojrzewał, by dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Matejki

Zgorzelec,dolnośląskie

650 000 zł112 m² 5 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w Zgorzelcu przy ulicy Matejki,segment wewnętrzny z działką 290 m2.Dom nie wymaga remontu,ocieplony,okna plastikowe z roletami,brama garażowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zmiana ceny 439tys (zamiast 459tys.) Sprzedam słoneczne, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone na IV piętrze w 4-piętrowym budynku. Po remoncie, wymienione panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

310 000 zł40 m² 7 769,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze, piwnica, doskonała lokalizacja, niski czynsz Na sprzedaż jasne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,90 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

189 000 zł22 m² 8 638,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka w kamienicy w Zgorzelcu, usytuowana w pobliżu Bulwaru Greckiego nad Nysą. Mieszkanie o powierzchni ok.22 m2, znajduje się na 3 piętrze. Kawalerka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana

Zgorzelec,dolnośląskie

510 000 zł69 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie Z ogródkiem! Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojacej 1 klatkowy, 2 kondygnacyjny, podpiwniczony, dach dwuspadowy kryty dachówka, położony na działce 8 arów. Do sprzedania lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

260 000 zł50 m² 5 179,28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe do remontu W bardzo atrakcyjnej cenie. Możesz stac się właścicielem W każdej chwili, komplet dokumentów czeka na termin U notariusza! ponad 50 M2 możesz.