dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Zgorzelec - Lista ogłoszeń

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Zgorzelec,dolnośląskie

1 500 zł30 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia kawalerka polozona przy ul.Chrobrego. 2 lata temu w mieszkaniu byl przeprowadzony kapitalny remont,meble kuchenne na wymiar. Mieszkanie w pelni wyposazone (brak zdjec). Oferta aktualna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Zgorzelec,dolnośląskie

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok., pow. 68 m2, II piętro, zgorzelec Do wynajęcia rozkładowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone na II piętrze budynku mieszkaniowo - usługowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Zgorzelec,dolnośląskie

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pok., pow. 54 m2, piwnica, centrum, zgorzelec Do wynajęcia przytulne, ciepłe, dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

360 000 zł70 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Okazyjna cena- obowiązuje tylko do końca września! Przestronne, jasne mieszkanie o pow. 70, 5 m2, składające się z 3 pokoi ( o wymiarach ok 20m2, 15 m2, 15m2) oraz dużej przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania luksusowe w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze. Powierzchnia użytkowa 119m2na którą składa się: przedpokój który łączy się z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 000 zł26 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 26,06m2 dla osoby pracującej przy ul. Boh. II awp. Dobra lokalizacja w centrum miasta. Czynsz: 1000zł + ok. 200zł czynsz dla wspólnoty (w tym 2 kubiki wody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 650 zł64 m² 25,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia gustownie urządzone i przestronne mieszkanie położone w centrum Zgorzelca. Lokal usytuowany na III piętrze kamienicy. Łączna pow. to ok 64m2 obejmuje: dwa oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

189 000 zł41 m² 4 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na III piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 40,60m2, na którą składają się 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 600 zł56 m² 28,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa oferta Do wynajęcia mieszkanie położone w centrum Zgorzelca. Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy. Łączna pow. to 56.30 m2 obejmująca: 3 pokoje w tym jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam kawalerkę w wyremontowanej kamienicy na Przedmieściu Nyskim w Zgorzelcu.Pisiada dodatkowy pokój,wspólnota mieszkaniowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Zgorzelec,dolnośląskie

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul. Francuskiej o powierzchni ok. 80m2 z wyjściem na taras i ogródek. Na powierzchnię lokalu składa się: przedpokój, salon z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Zgorzelec,dolnośląskie

137 000 zł40 m² 3 442,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy ul. B. Chrobrego, atrakcyjna lokalizacja (niedaleko Kaufland, park) mieszkanie o pow. 39,80 m2, położone na wysokim parterze, składające się z 2 jasnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

280 000 zł77 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie 76,72m2. Mieszkanie w znakomitej lokalizacji Zgorzelca w ścisłym centrum miasta. Lokal na II piętrze kamienicy z nową elewacją zewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróblewskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

109 000 zł37 m² 2 945,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe 2 pokojowe na parterze o pow.37 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi kuchni przedpokoju łazienki z wc. Mieszkanie w standardzie dobrym panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe w Jerzmankach ( 2 kilometry od Zgorzelca), widna kuchnia, łazienka i wc osobno, przedpokój. Rolety antywłamaniowe, okna pcv, glazura, parkiet, panele. Dwa duże tarasy, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 000 zł68 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie 3 pokojowe.Centralne ogrzewanie gazowe,kuchenka gazowa,kuchenka mikrofalowa,meble,2 telewizory,telewizja kablowa w kazdym pokoju,szybki internet szerokopasmowy.Cena 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, weranda, 2 piwnice, ogród (pół domu) powierzchnia użytkowa 90 metrów kwadratowych. Cena: 380 000 - możliwość negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

510 000 zł106 m² 4 796,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 4 pok., POW. 106,32 M2, II piętro, centrum! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje mieszkanie z duszą, znajdujące się w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zgorzelec,dolnośląskie

350 000 zł91 m² 3 845,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko U nas! mieszkanie do kapitalnego remontu! 4 pok., POW. 91,20 M2, parter, balkon, centrum! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność.