dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Zgorzelec - Lista ogłoszeń

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spokojna

Zgorzelec,dolnośląskie

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjna oferta na zakup mieszkania / szeregu pod inwestycję. 8% Vat - lokal mieszkalny. Własny ogródek i 2 miejsca postojowe w cenie. Oferta tylko i wyłącznie dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

1 800 zł40 m² 45,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! nowa cena! tylko U nas! słoneczne, dwupokojowe mieszkanie Z balkonem W zgorzelcu! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje słoneczne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

2 600 zł49 m² 52,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pok., POW. 49,39 M2, balkon, piwnica, miejsce parkingowe! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! przytulne mieszkanie w kamienicy! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia przytulne mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, zlokalizowane w kamienicy na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! słoneczne, dwupokojowe mieszkanie Z balkonem W zgorzelcu! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje słoneczne i przytulne dwupokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 59,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pok., POW. 41,96 M2, balkon, II piętro, garaż dwustanowiskowy, zgorzelec! pierwszy najem! najem okazjonalny! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pok., II piętro, balkon, alarm, monitoring, winda, piwnica, Zgorzelec! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaprezentować Państwu to urocze, dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

2 250 zł55 m² 41,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga zgorzelec! nowa cena! nowa cena! tylko U nas!nowoczesne mieszkanie nad rzeką Nysą w Zgorzelcu! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pok., II piętro, alarm, monitoring, winda, piwnica, Zgorzelec! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaprezentować Państwu to urocze, dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

469 000 zł88 m² 5 305,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! nietuzinkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy nad rzeką Nysą! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje nietuzinkową ofertę dla miłośników klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolesława Chrobrego

Zgorzelec,dolnośląskie

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka, w pełni wyposażona, zgorzelec! umowa najmu okazjonalnego! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować słoneczną kawalerkę do wynajęcia o powierzchni 26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek ma zaledwie 3 lata ,znajduje sie blisko Nysy Łużyckiej i Przejścia granicznego .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

530 zł75 m² 7,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! Funkcjonalne mieszkanie dla pracowników! Do wynajęcia w Zgorzelcu! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą zaprasza do wynajęcia lokalu mieszkalnego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie własnościowo-spółdzielcze 48m2, 3 pokoje na 4 piętrze, położone przy ul. Łużyckiej w Zgorzelcu. Mieszkanie w stanie dobrym, bardzo dobra lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja ceny! nowa cena! nowa cena! tylko U nas! Mieszkanie w centrum Zgorzelca - komfort i funkcjonalność w jednym miejscu! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zgorzelec,dolnośląskie

1 600 zł58 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! Mieszkanie na wynajem - Zgorzelec ul. Chrobrego - Biuro Nieruchomości nad Nysą! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Zgorzelec,dolnośląskie

550 zł42 m² 13,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka dla pracowników, zgorzelec! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność przedstawić Państwu słoneczne i ciepłe mieszkanie do wynajęcia w urokliwej kamienicy na ulicy Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Zgorzelec,dolnośląskie

2 500 zł126 m² 19,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! nie szukaj dalej! Na wynajem bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 126,46 m2 w budynku wolnostojącym wraz z tarasem na I piętrze o powierzchni 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

369 000 zł53 m² 7 001,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, skorzystaj z kredytu 2% już dziś i bez ryzyka! Kameralna zabudowa i wysoki standard! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

369 000 zł53 m² 6 949,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Zgorzelec,dolnośląskie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Okazja! Mieszkanie 3-pokojowe w domu dwurodzinnym +działką 8,5 ara przy ul. Reymonta ( I piętro) Powierzchnia mieszkalna 47 m2 z możliwością rozbudowy. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Zgorzelec,dolnośląskie

385 000 zł69 m² 5 608,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ustawne mieszkanie własnościowe o powierzchni 68,65 m2 w Zgorzelcu. Kamienica w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze przy Armii Krajowej i posiada dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

220 000 zł46 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Umowa przedwstępna. Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 46,20 m2, rozłożone na 2 pokoje i kuchnię. Instalacja elektryczna, nowa: wymieniona. Okna pcv wymienione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

1 800 zł48 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! nie szukaj dalej! 2 pok., POW. 47,64 m2, IV p. z windą, do wynajęcia przytulne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,64 m2, położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

229 000 zł46 m² 4 956,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 46,20 m2, rozłożone na 2 pokoje i kuchnię. Instalacja elektryczna, nowa: wymieniona. Okna pcv wymienione, w dobrym stanie. Rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Zgorzelec,dolnośląskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pok., pow. 42 m2, C.O. miejskie, niski czynsz, po remoncie, zgorzelec! do wynajęcia od zaraz! Do wynajęcia słoneczne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Zgorzelec,dolnośląskie

306 000 zł42 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! cena sprzedaży: 306 000 zł! 2 pok., pow. 42 m2, C.O. miejskie, niski czynsz, po remoncie, zgorzelec! gotowiec inwestycyjny! Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Zgorzelec,dolnośląskie

1 900 zł48 m² 39,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! nie szukaj dalej! 2 pok., pow. 47,69 m2, i piętro, balkon, C.O. miejskie Do wynajęcia słoneczne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,69 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Langiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

600 zł105 m² 5,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! nie szukaj dalej! 4 pok., pow. 105 m2, piętro domu, miejsca noclegowe dla pracowników Do wynajęcia przytulne, przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

360 000 zł104 m² 3 463,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! nie szukaj dalej! lokal mieszkalny W stanie surowym zamkniętym! Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie surowym zamkniętym, położony na I piętrze w skrajnym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolesława Chrobrego

Zgorzelec,dolnośląskie

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka, pow. 26 m2, piwnica, zgorzelec! Do wynajęcia słoneczne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, położone na III piętrze, czteropiętrowego budynku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

280 000 zł66 m² 4 226,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Zgorzelca. Lokal usytuowany na III piętrze kamienicy. Łączna pow. to 66.25m2 obejmująca: dwa oddzielne pokoje, jasną kuchnię, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 000 zł43 m² 46,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! na wynajem dwupokojowe mieszkanie W centrum, pow. 43,30 M2. Do wynajęcia słoneczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,30 m2, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Zgorzelec,dolnośląskie

339 000 zł60 m² 5 631,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! nie szukaj dalej! 2 pok., pow. 60,20 m2, po remoncie, garaż, ogródek, tereny rekreacyjne, zgorzelec Na sprzedaż słoneczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Karłowicza

Zgorzelec,dolnośląskie

168 000 zł28 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Witam Posiadam kawalerkę do sprzedaży od 01.06.2022. Kawalerka znajduje się na 3 piętrze bloku 3 piętrowego w bloku na Karłowicza tym najbliżej dworca pkp. Kawalerka w ciągu ostatnich 8 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

309 000 zł49 m² 6 324,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witam, z uwagi na przeprowadzkę do innego miasta z nieskrywanym żalem sprzedaję moje przytulne i ciepłe mieszkanie. Atuty mieszkania: - 48,86m2 - bezpieczna, oświetlona część miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolesława Chrobrego

Zgorzelec,dolnośląskie

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Zgorzelec,dolnośląskie

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pok., pow. 120 m2, piętro domu w zabudowie bliźniaczej, kominek, miejsce parkingowe, zgorzelec Mieszkanie dostępne od 10 marca 2022r. Do wynajęcia piętro domu o powierzchni 120 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Zgorzelec,dolnośląskie

1 250 zł42 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka, pow. 42m2, i piętro, kamienica, zgorzelec! mieszkanie w pełni wyposażone! Do wynajęcia słoneczna kawalerka o powierzchni 42 m2, położona na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konarskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

1 150 zł37 m² 31,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m2, położone na IV piętrze w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w Zgorzelcu przy ul. Konarskiego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie M 3 bezczynszowe z dwoma garażami i ogródkiem. Salon z kominkiem i otwartą kuchnią z wyjściem na drewniany taras. Sypialnia z garderobą, przytulny pokój.