dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Zgorzelec - Oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spokojna

Zgorzelec,dolnośląskie

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjna oferta na zakup mieszkania / szeregu pod inwestycję. 8% Vat - lokal mieszkalny. Własny ogródek i 2 miejsca postojowe w cenie. Oferta tylko i wyłącznie dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Zgorzelec,dolnośląskie

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Mój Dom oferuje w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na IV piętrze bloku przy ul. Orzeszkowej. Na pow. 54 m2 składają się: trzy pokoje w tym salon z otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na osiedlu przy ulicy Broniewskiego w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

250 000 zł41 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w centrum Zgorzelca. Mieszkanie z centralnym ogrzewaniem, 1p z zabudowanym balkonem, niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 41,5m (+ 1dodatkowy pokój ok 4,2m zrobiony z balkonu) wraz z piwnicą na Os. Centralny w Zgorzelcu (3 piętro). Budynek jest po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

279 000 zł45 m² 6 158,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! tylko U nas! mieszkanie Z widokiem na panoramę miasta! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie własnościowo-spółdzielcze 48m2, 3 pokoje na 4 piętrze, położone przy ul. Łużyckiej w Zgorzelcu. Mieszkanie w stanie dobrym, bardzo dobra lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

355 000 zł76 m² 4 671,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, suche i ciepłe 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w centrum Zgorzelca. Lokal o powierzchni 76 m2, usytuowany na I piętrze kamienicy. Powierzchnia obejmuje 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Zgorzelec,dolnośląskie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Okazja! Mieszkanie 3-pokojowe w domu dwurodzinnym +działką 8,5 ara przy ul. Reymonta ( I piętro) Powierzchnia mieszkalna 47 m2 z możliwością rozbudowy. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Zgorzelec,dolnośląskie

385 000 zł69 m² 5 608,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ustawne mieszkanie własnościowe o powierzchni 68,65 m2 w Zgorzelcu. Kamienica w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze przy Armii Krajowej i posiada dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Zgorzelec,dolnośląskie

349 000 zł60 m² 5 768,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze przy ulicy Łużyckiej w Zgorzelcu , posiada 3 pokoje , kuchnię i łazienkę o łącznej powierzchni 60,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Karłowicza

Zgorzelec,dolnośląskie

168 000 zł28 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Witam Posiadam kawalerkę do sprzedaży od 01.06.2022. Kawalerka znajduje się na 3 piętrze bloku 3 piętrowego w bloku na Karłowicza tym najbliżej dworca pkp. Kawalerka w ciągu ostatnich 8 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

309 000 zł49 m² 6 324,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witam, z uwagi na przeprowadzkę do innego miasta z nieskrywanym żalem sprzedaję moje przytulne i ciepłe mieszkanie. Atuty mieszkania: - 48,86m2 - bezpieczna, oświetlona część miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

325 000 zł62 m² 5 284,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie w super lokalizacji, w pobliżu pkp, szkoła, szpital, mnóstwo sklepów, usługi itp. Wspólnota mieszkaniowa niski czynsz i garaż mogę też sprzedać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie M 3 bezczynszowe z dwoma garażami i ogródkiem. Salon z kominkiem i otwartą kuchnią z wyjściem na drewniany taras. Sypialnia z garderobą, przytulny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

255 000 zł46 m² 5 519,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe kuchnia wykonana na wymiar, zmywarka nowa kuchenka gazowa,okap,w pokoju i przedpokoju szafy,balkon z roletami.Cena do negocjacji.Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

360 000 zł70 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Okazyjna cena- obowiązuje tylko do końca września! Przestronne, jasne mieszkanie o pow. 70, 5 m2, składające się z 3 pokoi ( o wymiarach ok 20m2, 15 m2, 15m2) oraz dużej przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zgorzelec,dolnośląskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Kościuszki w Zgorzelcu na I piętrze z otwartą na zewnątrz loggią i piwnicą. Atutem jest bardzo dobra lokalizacja; w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Zgorzelec,dolnośląskie

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania klimatyzowane (klimatyzacja Borysowski wartość 10 tys. zł), 2 pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem (wartość wyposażenia ok. 45 tys, zł) zlokalizowane w bloku (rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania luksusowe w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze. Powierzchnia użytkowa 119m2na którą składa się: przedpokój który łączy się z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

120 000 zł33 m² 3 690,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na IV piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Powierzchnia mieszkania wynosi 32.52 m2, która obejmuje 1 pokój z wydzielonym pomieszczeniem (np. na garderobę),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

189 000 zł41 m² 4 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na III piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 40,60m2, na którą składają się 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam kawalerkę w wyremontowanej kamienicy na Przedmieściu Nyskim w Zgorzelcu.Pisiada dodatkowy pokój,wspólnota mieszkaniowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Zgorzelec,dolnośląskie

137 000 zł40 m² 3 442,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy ul. B. Chrobrego, atrakcyjna lokalizacja (niedaleko Kaufland, park) mieszkanie o pow. 39,80 m2, położone na wysokim parterze, składające się z 2 jasnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rusza sprzedaż mieszkań w nowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym w ścisłym centrum Zgorzelca. Obiekt, to nowoczesny budynek energooszczędny. Mieszkania powierzchniowo i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

145 000 zł75 m² 1 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Radzimowie Dolnym ok. 10 km od Zgorzelca 3 pokojowe (dwupoziomowe) bezczynszowe, po kapitalnym remoncie (75m kwadratowych). Gładzie, glazura, panele podłogowe, parkiet. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Zgorzelec,dolnośląskie

180 000 zł59 m² 3 050,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe , rozkładowe, kuchnia, łazienka, wc (oddzielnie), balkon słoneczny, III piętro w budynku 4 piętrowym przy ul. Prusa. Do mieszkania przynależy duża piwnica~ 8 m. kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

115 000 zł44 m² 2 643,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Zgorzelcu. Dogodna lokalizacja! Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze, w bloku przy ul. Lubańskiej, niedaleko centrum. Powierzchnia użytkowa wg stanu prawnego wynosi 39,90 m2,.