dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Zgorzelec - Sprzedaż i najem

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zgorzelec,dolnośląskie

399 000 zł49,46 m² 8 067,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, bezczynszowe mieszkanie - miejsce postojowe w cenie, dwa duże balkony! Nowy Etap w sprzedaży Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec,dolnośląskie

525 000 zł66,47 m² 7 898,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, dom w cenie mieszkania - bezczynszowe! Ogródek i miejsce postojowe w cenie! Nowy etap! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

560 000 zł55,29 m² 10 128,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja! tylko do końca maja miejsce parkingowe W garażu podziemnym W cenie mieszkania! Północ Nieruchomości o/zgorzelec oferuje na sprzedaż wyjątkowy apartament w Zgorzelcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Migdałowa

Zgorzelec,dolnośląskie

518 400 zł57,60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta biura sprzedaży developera. Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowych mieszkań w Zgorzelcu , które łączą w sobie nowoczesną architekturę i komfort życia. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

350 000 zł49,10 m² 7 128,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do 3-pokojowego lokalu mieszkalnego na Osiedlu Zachód w Zgorzelcu. Nieruchomość położona jest na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Migdałowa

Zgorzelec,dolnośląskie

351 000 zł39 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł57,44 m² 9 052,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Cena W dół! nowa niższa cena! tylko U nas! 2 pok., POW. 57,44 M2, duży balkon, prywatne miejsce parkingowe, piwnica! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Zgorzelec,dolnośląskie

215 000 zł27 m² 8 022,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mega obniżka! Gotowiec inwestycyjny lub mieszkanie dla Ciebie! Teraz tylko 215 000zl Północ Nieruchomości Oddział w Zgorzelcu prezentuje na sprzedaż przytulną i słoneczną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 100 zł32 m² 64,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszym biurze! 1 pokojowe mieszkanie, pow. 32,33 m2, balkon, miejsce postojowe W garażu podziemnym, C.O. Miejskie Do wynajęcia elegancka nowocześnie urządzona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

2 500 zł44 m² 56,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte oferta najmu okazjonalnego. Oferujemy lokal mieszkalny położony na parterze budynku przy ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego w Zgorzelcu. Lokal mieszkalny w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 000 zł33 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszym biurze! 1 pokojowe mieszkanie, pow. 32,56 m2, balkon Do wynajęcia nowocześnie urządzona kawalerka o powierzchni 32,56 m2 z balkonem, położona na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

749 000 zł109 m² 6 896,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Północ Nieruchomości o/ Zgorzelec ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, zlokalizowaną w klimatycznej, ceglanej kamienicy z 1900 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 100 zł36 m² 58,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia ekskluzywna kawalerka Z garderobą, pow. 35,95 m2, balkon, miejsce postojowe W garażu podziemnym, C.O. Miejskie Do wynajęcia wyjątkowa, urządzona z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

1 900 zł33 m² 58,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszym biurze! 1 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem, pow. 32,58 m2, C.O. Miejskie Do wynajęcia nowa w pełni urządzona kawalerka o powierzchni 32,58 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zgorzelec,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Mieszkanie do wynajęcia w Zgorzelcu - Komfortowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łużycka

Zgorzelec,dolnośląskie

499 000 zł149 m² 3 356 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duży metraż mieszkania, ogród, warsztar, garaż znajdujący się W bezpośrednim sąsiedztwie proponowanej nieruchomości. Budynki zlokalizowana przy ulicy Łużyckiej w Zgorzelcu. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 000 zł33 m² 61,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszym biurze! 1 pokojowe mieszkanie, pow. 32,56 m2, balkon. Pierwszy najem Do wynajęcia nowocześnie urządzona pachnąca nowością kawalerka o powierzchni 32,53 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radosna

Zgorzelec,dolnośląskie

2 800 zł62 m² 45,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze! mieszkanie 3 pok., POW. 61,92 M2, parter, taras, miejsce parkingowe! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia słoneczne, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

425 000 zł55 m² 7 783,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie na Os. Centralnym, 2 pokoje (urządzone na 3 pokojowe) Zgorzelec, ul. Poniatowskiego, 54,60 m2, klimatyzacja, rolety zewnętrzne, miejsce parkingowe As Nieruchomości Kancelaria Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 100 zł32 m² 64,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszym biurze! 1 pokojowe mieszkanie, pow. 32,49 m2, balkon , miejsce parkingowe Do wynajęcia komfortowa, nowocześnie urządzona kawalerka o powierzchni 32,49 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec,dolnośląskie

499 000 zł66 m² 7 507,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, dom w cenie mieszkania - bezczynszowe! Ogródek i 2 miejsca postojowe w cenie! Nowy etap! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec,dolnośląskie

370 000 zł44 m² 8 405,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, mieszkanie w kameralnym budynku z dużym ogródkiem, miejsce postojowe w cenie! Ogrzewanie podłogowe. Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zgorzelec,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 50,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta! komfortowe mieszkanie W poszukiwanej lokalizacji zgorzelca! tylko U nas! Mieszkanie dla rodziny w malowniczej okolicy przy ulicy Migdałowej w Zgorzelcu! Dostępne od marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 100 zł33 m² 64,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszym biurze! 1 pokojowe mieszkanie Z ogrodem, pow. 32,54 m2, miejsce postojowe W garażu podziemnym, C.O. Miejskie Do wynajęcia stylowo urządzona kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zgorzelec, tylice bloki, mieszkanie jednopokojowe,kawalerka, wynajem. Do wynajęcia przytulna,wygodna i bardzo ładna kawalerka o powierzchni ~ 35 mkw. Mieszkanie ulokowane jest na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 100 zł32 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszym biurze! 1 pokojowe mieszkanie, pow. 32,54 m2, balkon Do wynajęcia komfortowa, nowocześnie urządzona kawalerka o powierzchni 32,54 m , zlokalizowana na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

2 500 zł76 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe Z miejscem parkingowym W garażu podziemnym! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

338 000 zł33 m² 10 511,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! kawalerka na sprzedaż Z wydzieloną sypialnią, w pełni umeblowana, balkon, winda W budynku, miejsce parkingowe W garażu podziemnym! nie szukaj dalej! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 100 zł36 m² 58,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszym biurze! 1 pokojowe mieszkanie Z garderobą, pow. 35,99 m2, balkon, miejsce postojowe W garażu podziemnym, C.O. Miejskie , dostępne od 28 października! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Zgorzelec,dolnośląskie

1 650 zł30 m² 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Zgorzelcu przy ul. Norwida, dla 1 max. 2 dorosłych osób, 30m.kw, w bloku, pokój, osobna kuchnia, przedpokój, łazienka, IIIp, umeblowana i wyposażona w podstawowy sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana

Zgorzelec,dolnośląskie

510 000 zł69 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie Z ogródkiem! Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojacej 1 klatkowy, 2 kondygnacyjny, podpiwniczony, dach dwuspadowy kryty dachówka, położony na działce 8 arów. Do sprzedania lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec,dolnośląskie

370 000 zł44 m² 8 405,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, bezczynszowe mieszkanie w kameralnym budynku z dużym ogródkiem, miejsce postojowe w cenie! Ogrzewanie podłogowe. Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Getta

Zgorzelec,dolnośląskie

2 400 zł75 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przestrzenne w pełni wyposażone, zlokalizowane w centrum miasta, blisko granicy, w kamienicy lokatorskiej. Ogrzewanie gazowe, dodatkowo do dyspozycji piwnica i schowek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

1 900 zł36 m² 52,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! nie szukaj dalej! 1 pokojowe mieszkanie, pow. 36,04 m2, balkon, miejsce postojowe W garażu podziemnym, C.O. Miejskie. - dostępne od 1 października 2025 r. Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zgorzelec,dolnośląskie

2 500 zł59 m² 42,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! do wynajęcia nowe mieszkanie 3 pokojowe W zgorzelcu - lubańska nova północ! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje nowe (pierwszy najem) mieszkanie o powierzchni 58,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Zgorzelec,dolnośląskie

248 920 zł25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nadchodzi nowa era na rynku zgorzeleckich nieruchomości! Nowoczesne kawalerki, komórki lokatorskie i miejsca parkingowe, funkcjonalna przestrzeń, własna instalacja fotowoltaiczna. 0% prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Zgorzelec,dolnośląskie

321 440 zł33 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadchodzi nowa era na rynku zgorzeleckich nieruchomości! Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, komórki lokatorskie i miejsca parkingowe, funkcjonalna przestrzeń, własna instalacja fotowoltaiczna. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

506 790 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkania, balkon, parking W garażu podziemnym Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkania urządzone pod klucz z balkonem, zero stresu, zero remontów, 100% komfortu. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

450 990 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, nowoczesne lokum wykończone pod klucz zero stresu, zero remontów, 100% komfortu. Świetna lokalizacja, idealna do życia i inwestycji. Liczba mieszkań ograniczona.