Mieszkanie Zgorzelec

Zgorzelec, dolnośląskie

  • 699 000 zł
  • 128,10 m²
  • 5 456,67 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Zagajews...

Skontaktuj się

Mieszkanie Zgorzelec

Zgorzelec, dolnośląskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

699 000 zł

128,10 m²

5 456,67 zł/m²

Mieszkanie Zgorzelec

Zaktualizowane: 7 maja 2026

699 000 zł 128,10 m² 5 456,67 zł/m²

Piętro:
parter
Liczba pokoi:
4

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 699 000 zł (5 456,67 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 128,10 m², 4 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro 0, dwupoziomowe
  • Media: ogrzewanie: gazowe, własne

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DWUPOZIOMOWE, BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W ZGORZELCU

NOWA NIŻSZA CENA! 699 000 zł!
215,40 m2 powierzchni całkowitej / 128,10 m2 mieszkalnej / 87,30 m2 przynależnej
Przestrzeń, komfort i niezależność
jak w domu!

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: przestronne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej części Zgorzelca. (...)

Agent

Dariusz Zagajewski

512 313...

512 313 598

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz Zagajewski

512 313...

512 313 598

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej