dowolna

Mieszkania z prawem własności Zgorzelec - Lista ofert

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

189 000 zł62 m² 3 058,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z charakterem w centrum Zgorzelca tylko 3059 zł/m Biuro Nieruchomości As prezentuje wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Zgorzelca, przy ul. Domańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

339 000 zł86 m² 3 962,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena W dół! zapraszamy! okazja! super okazja! mieszkanie Z garażem! zapraszamy! piękne mieszkanie Z cudownym widokiem na park I rzekę! ta nieruchomość musi być twoja :-).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łużycka

Zgorzelec,dolnośląskie

499 000 zł149 m² 3 356 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duży metraż mieszkania, ogród, warsztar, garaż znajdujący się W bezpośrednim sąsiedztwie proponowanej nieruchomości. Budynki zlokalizowana przy ulicy Łużyckiej w Zgorzelcu. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łużycka

Zgorzelec,dolnośląskie

599 000 zł100 m² 6 002 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 nieruchomości - jeden zakup! duży metraż mieszkania, ogród oraz pomieszczenie gospodarcze pełniące funkcję garażu I warsztatu - to wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

385 000 zł93 m² 4 120,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 3 pok., POW. 93,44 M2, balkon, w samym sercu zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 93,44 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

430 000 zł69 m² 6 211,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy na 2 piętrze, usytuowane przy ul. Mickiewicza 8. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej łazienki oraz oddzielnego wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Zgorzelec,dolnośląskie

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w malowniczym mieście Zgorzelec. Nieruchomość posiada tradycyjne piece kaflowe, które dodają wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Stan mieszkania daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa - niższa cena! na sprzedaż mieszkanie W centrum, ul. Warszawska, 3 pokoje, 47 M2, piwnica Kancelaria Obrotu As Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe i słoneczne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec,dolnośląskie

499 000 zł66 m² 7 507,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, dom w cenie mieszkania - bezczynszowe! Ogródek i 2 miejsca postojowe w cenie! Nowy etap! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec,dolnośląskie

370 000 zł44 m² 8 405,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, mieszkanie w kameralnym budynku z dużym ogródkiem, miejsce postojowe w cenie! Ogrzewanie podłogowe. Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

315 000 zł56 m² 5 610,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta. Posiadamy do sprzedaży lokal mieszkalny, położony w Zgorzelcu, przy ul. Kościuszki. Klimatyczne mieszaknie położone jest na 2 piętrze i składa się z dwóch przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

289 000 zł47 m² 6 097,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zgorzelec, mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż. Doskonała lokalizacja i funkcjonalny układ pomieszczeń to główna zaleta oferty, którą mam przyjemność Państwu zaprezentować. Wgn Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

285 000 zł56 m² 5 080,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,10 m , położone przy ul. Lubańskiej 40 w Zgorzelcu. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 994,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 3 pok., POW. 42,75 M2, III piętro, piwnica! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 42,75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Tuwima

Zgorzelec,dolnośląskie

245 000 zł28 m² 8 657,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! kawalerka O powierzchni 28,30 M2, piętro II, po remoncie, w pełni wyposażona, piwnica! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż ciepłą i przytulną kawalerką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Zgorzelcu o powierzchni 48 m , położone w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

370 000 zł50 m² 7 444,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 2 pok., POW. 49,7 M2, II piętro, piwnica, blisko centrum! gotowe do zamieszkania! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

305 000 zł42 m² 7 324,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, wysoki parter, balkon Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości z przyjemnością prezentuje przytulne mieszkanie o powierzchni 41,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

449 000 zł61 m² 7 384,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na sprzedaż! Posiadamy lokal mieszkalny składający się z 3 pokoi ( salonu z wyjściem na balkon w widokiem na park), kuchni, osobnej łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

360 000 zł44 m² 8 126,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W centrum, ul. Warszawska, 3 pokoje, 44,30 M2, balkon, piwnica, dodatkowo garaż Kancelaria Obrotu As Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

570 000 zł76 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! domki W zabudowie szeregowej! ruszamy! zapraszamy do rezerwacji! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą zaprasza do rezerwacji domków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

249 000 zł39 m² 6 417,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 2 pok., POW. 38.7 M2, PARTER, NIE PRZEGAP TEJ WYJĄTKOWEJ OFERTY! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38.7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

399 000 zł56 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! trzypokojowe mieszkanie, pow. 55,50 M2, balkon, II piętro, piwnica! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

338 000 zł33 m² 10 511,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! kawalerka na sprzedaż Z wydzieloną sypialnią, w pełni umeblowana, balkon, winda W budynku, miejsce parkingowe W garażu podziemnym! nie szukaj dalej! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł26 m² 11 634,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! kawalerka na sprzedaż! pow. 25,7 M2, i piętro, zgorzelec ul. Lubańska Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży bardzo słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zmiana ceny 439tys (zamiast 459tys.) Sprzedam słoneczne, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone na IV piętrze w 4-piętrowym budynku. Po remoncie, wymienione panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

310 000 zł40 m² 7 769,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze, piwnica, doskonała lokalizacja, niski czynsz Na sprzedaż jasne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,90 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

189 000 zł22 m² 8 638,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka w kamienicy w Zgorzelcu, usytuowana w pobliżu Bulwaru Greckiego nad Nysą. Mieszkanie o powierzchni ok.22 m2, znajduje się na 3 piętrze. Kawalerka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana

Zgorzelec,dolnośląskie

510 000 zł69 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie Z ogródkiem! Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojacej 1 klatkowy, 2 kondygnacyjny, podpiwniczony, dach dwuspadowy kryty dachówka, położony na działce 8 arów. Do sprzedania lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

275 000 zł40 m² 6 892,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, III piętro, piwnica, doskonała lokalizacja, niski czynsz Na sprzedaż jasne i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec,dolnośląskie

370 000 zł44 m² 8 405,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, bezczynszowe mieszkanie w kameralnym budynku z dużym ogródkiem, miejsce postojowe w cenie! Ogrzewanie podłogowe. Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Zgorzelec,dolnośląskie

479 000 zł63 m² 7 583,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferuję na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, przestronne mieszkanie. Mieszkanie idealne dla pary lub małej rodziny. Gotowe do zamieszkania. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

395 000 zł65 m² 6 095,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Polecamy na sprzedaż przytulne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,2 m2, ulokowane na 2 piętrze bloku, w południowej części miasta w dzielnicy Ujazd. Położenie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

350 000 zł60 m² 5 852,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! przestronne mieszkanie na manhattanie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59,80 m2, stanowiące idealną propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 994,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

340 000 zł52 m² 6 544,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie U nas! Przestronne mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Poniatowskiego w Zgorzelcu! Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

195 000 zł38 m² 5 146,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko U nas! 2 pok., I piętro, Zgorzelec! do remontu! NIE SZUKAJ DALEJ! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 37,89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Zgorzelec,dolnośląskie

450 000 zł62 m² 7 305,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na parterze w bloku przy ul. Tuwima. Powierzchnia lokalu to 55 m2, a w jego skład wchodzą 3 pokoje, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeczki Górne

Zgorzelec,dolnośląskie

380 000 zł45 m² 8 450,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! bezczynszowe mieszkanie (parter domu) O pow. 44.97m2 Z OGRODEM I GARAŻEM! NIE SZUKAJ DALEJ! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Zgorzelec,dolnośląskie

446 000 zł58 m² 7 650,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! trzypokojowe mieszkanie, pow. 58,30 M2, i piętro, piwnica! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58.30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czachowskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Obniżka ceny! Mieszkanie 2 pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca. Lokal z zabudowanym balkonem o powierzchni 48 m2, znajduje się na 3 piętrze w bloku przy ul. Czachowskiego.