dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Zgorzelec

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zgorzelec,dolnośląskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Mieszkanie do wynajęcia w Zgorzelcu - Komfortowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek ma zaledwie 3 lata ,znajduje sie blisko Nysy Łużyckiej i Przejścia granicznego .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Orzeszkowej

Zgorzelec,dolnośląskie

345 000 zł36 m² 9 628,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowiec inwestycyjny! apartament zaprojektowany przez projektanta! gotowy do zamieszkania! apartament pod klucz, pow. 35,83 m2, wysoki parter Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

279 000 zł45 m² 6 158,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! tylko U nas! mieszkanie Z widokiem na panoramę miasta! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Zgorzelec,dolnośląskie

499 000 zł54 m² 9 230,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny! apartament zaprojektowany przez projektanta! gotowy do zamieszkania! apartament pod klucz, pow. 54,06 m2, wysoki parter Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy, dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie własnościowo-spółdzielcze 48m2, 3 pokoje na 4 piętrze, położone przy ul. Łużyckiej w Zgorzelcu. Mieszkanie w stanie dobrym, bardzo dobra lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja ceny! nowa cena! nowa cena! tylko U nas! Mieszkanie w centrum Zgorzelca - komfort i funkcjonalność w jednym miejscu! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zgorzelec,dolnośląskie

1 600 zł58 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! Mieszkanie na wynajem - Zgorzelec ul. Chrobrego - Biuro Nieruchomości nad Nysą! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Zgorzelec,dolnośląskie

550 zł42 m² 13,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka dla pracowników, zgorzelec! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność przedstawić Państwu słoneczne i ciepłe mieszkanie do wynajęcia w urokliwej kamienicy na ulicy Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zgorzelec,dolnośląskie

2 400 zł43 m² 55,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w Zgorzelcu! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu wyjątkową ofertę - nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie znajduje się w Zgorzelcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Zgorzelec,dolnośląskie

305 000 zł42 m² 7 224,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zgorzelec, mieszkanie 2 pokojowe, 42,22 m2, 335 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe w Zgorzelcu, na 1 piętrze bloku przy ul. Juliana Tuwima 9, przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 500 zł37 m² 67,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w Zgorzelcu z pełnym wyposażeniem! Komfortowe miejsce dla singli lub par! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu dwupokojowy apartament o powierzchni 36,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Zgorzelec,dolnośląskie

225 000 zł39 m² 5 766,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wiosenna obniżka ceny! gotowiec inwestycyjny W cenie 225.000 ZŁ! 2 pok., pow. 39,02 m2, IV piętro, zgorzelec, ul. Bohaterów Getta, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Zgorzelec,dolnośląskie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Okazja! Mieszkanie 3-pokojowe w domu dwurodzinnym +działką 8,5 ara przy ul. Reymonta ( I piętro) Powierzchnia mieszkalna 47 m2 z możliwością rozbudowy. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Zgorzelec,dolnośląskie

349 000 zł60 m² 5 768,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze przy ulicy Łużyckiej w Zgorzelcu , posiada 3 pokoje , kuchnię i łazienkę o łącznej powierzchni 60,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 100 zł33 m² 64,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka, pow. 32,69 m2, balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym, C.O. miejskie, pierwszy najem! Do wynajęcia słoneczna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Zgorzelec,dolnośląskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pok., pow. 42 m2, C.O. miejskie, niski czynsz, po remoncie, zgorzelec! do wynajęcia od zaraz! Do wynajęcia słoneczne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Langiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

600 zł105 m² 5,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! nie szukaj dalej! 4 pok., pow. 105 m2, piętro domu, miejsca noclegowe dla pracowników Do wynajęcia przytulne, przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy blisko centrum położone przy ulicy Konarskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie dużego parku im. Andrzeja Błachańca i rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

320 000 zł58 m² 5 498,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku mieszkalnym, okna plastikowe,podłogi -panele podłogowe, osobne w-c,osobna łazienka, duży balkon z pokoju dziennego, mieszkanie słoneczne,do odświeżenia, umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Zgorzelec,dolnośląskie

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Witam, na sprzedaż mieszanie własnościowe w centrum Zgorzelca. Mieszkanie przeznaczone do remontu, w pełni rozkładowe, dwustronne, 3 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! najem okazjonalny! kawalerka, pow. 36 m2, w pełni wyposażona, garderoba, balkon, winda, miejsce postojowe w garażu podziemnym Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o pow. 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na 9 piętrze w bloku przy ulicy Warszawskiej. Atrakcyjna lokalizacja. Blisko biedronka, park, ośrodek zdrowia.Parking z szlabanem pod blokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

1 600 zł33 m² 49,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! kawalerka, pow. 32,51 m2, w pełni wyposażona, balkon, winda, miejsce postojowe w garażu podziemnym Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o pow. 32,51 m2 z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

309 000 zł49 m² 6 324,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witam, z uwagi na przeprowadzkę do innego miasta z nieskrywanym żalem sprzedaję moje przytulne i ciepłe mieszkanie. Atuty mieszkania: - 48,86m2 - bezpieczna, oświetlona część miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Zgorzelec,dolnośląskie

1 250 zł42 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka, pow. 42m2, i piętro, kamienica, zgorzelec! mieszkanie w pełni wyposażone! Do wynajęcia słoneczna kawalerka o powierzchni 42 m2, położona na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

325 000 zł62 m² 5 284,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie w super lokalizacji, w pobliżu pkp, szkoła, szpital, mnóstwo sklepów, usługi itp. Wspólnota mieszkaniowa niski czynsz i garaż mogę też sprzedać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie M 3 bezczynszowe z dwoma garażami i ogródkiem. Salon z kominkiem i otwartą kuchnią z wyjściem na drewniany taras. Sypialnia z garderobą, przytulny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

255 000 zł46 m² 5 519,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe kuchnia wykonana na wymiar, zmywarka nowa kuchenka gazowa,okap,w pokoju i przedpokoju szafy,balkon z roletami.Cena do negocjacji.Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

360 000 zł70 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Okazyjna cena- obowiązuje tylko do końca września! Przestronne, jasne mieszkanie o pow. 70, 5 m2, składające się z 3 pokoi ( o wymiarach ok 20m2, 15 m2, 15m2) oraz dużej przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 64 m2, po kapitalnym remoncie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze bloku położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Zgorzelec,dolnośląskie

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania klimatyzowane (klimatyzacja Borysowski wartość 10 tys. zł), 2 pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem (wartość wyposażenia ok. 45 tys, zł) zlokalizowane w bloku (rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania luksusowe w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze. Powierzchnia użytkowa 119m2na którą składa się: przedpokój który łączy się z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 000 zł26 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 26,06m2 dla osoby pracującej przy ul. Boh. II awp. Dobra lokalizacja w centrum miasta. Czynsz: 1000zł + ok. 200zł czynsz dla wspólnoty (w tym 2 kubiki wody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 650 zł64 m² 25,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia gustownie urządzone i przestronne mieszkanie położone w centrum Zgorzelca. Lokal usytuowany na III piętrze kamienicy. Łączna pow. to ok 64m2 obejmuje: dwa oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam kawalerkę w wyremontowanej kamienicy na Przedmieściu Nyskim w Zgorzelcu.Pisiada dodatkowy pokój,wspólnota mieszkaniowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Zgorzelec,dolnośląskie

1 600 zł31 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 31mkw, na 4 piętrze w bloku przy ulicy Chrobrego. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

255 000 zł74 m² 3 445,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy lokal mieszkalny w Zgorzelcu przy ul. Konarskiego składający się z 3 pokoi jeden z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki p. pokoju całość o pow. 74 m2. standard mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

149 000 zł105 m² 1 419,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mieszkanie W Zgorzelcu ul. Wolności przy przejściu granicznym Polska- niemcy o pow. 105, 68 m2 III Pięto. Mieszkanie składa się z 4 pokoi łazienki z Wc. Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

255 000 zł74 m² 3 445,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

149 000 zł105 m² 1 419,05 zł/m²

 

Piętro:3