dowolna

Domy z tarasem Zgorzelec - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

449 000 zł61 m² 7 336,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Promocja na Al. Leśnych - teraz rolety na okna na parterze gratis!oferta ograniczona czasowo! Marzysz o niedużym nowoczesnym i funkcjonalnym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zgorzelec,dolnośląskie

4 800 zł119 m² 40,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

Tylko U nas! nowoczesny dom do wynajęcia, pow. 118,71 m2, ogród, 2 miejsca postojowe! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. 3 Maja

Zgorzelec,dolnośląskie

1 199 000 zł286 m² 4 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:412 m²

Odkryj swój nowy dom w sercu Zgorzelca Cisza i komfort w doskonałej lokalizacji! Oferuję do sprzedaży przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni 286 m kw, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

799 000 zł125 m² 6 387,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Marzysz o nowoczesnym i funkcjonalnym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Mamy coś dla Ciebie! Jedyny taki dom w okolicy! Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgorzelec,dolnośląskie

675 000 zł108 m² 6 221,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zgorzelec, okolice Ujazdowskej. Oferta specjalna! Bliźniak w wysokim standardzie blisko lasu! Nowocześnie zaprojektowane osiedle! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc "leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zgorzelec,dolnośląskie

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Tylko U nas! dom do wynajęcia, pow. 140 M2, wyposażony, kominek, ogród, garaż jednostanowiskowy, alarm! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

1 950 000 zł260 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zgorzelec, ujazd, aleja Ujazdowska, willa bezpośrednio przy lesie, w standardzie premium - fotowoltaika, rekuperacja, klimatyzacja, rolety. Wysokość pomieszczeń 3 metry! Garaż na 2 auta! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgorzelec,dolnośląskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Zgorzelec, al. Ujazdowska. Dom wolnostojący przy granicy z lasem! Wszystkie media miejskie - wysoki standard! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

945 000 zł136 m² 6 973,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Tylko U nas! nowoczesny, komfortowy dom W zabudowie szeregowej! taras, ogród, piwnica, garaż jednostanowiskowy! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

3 800 zł240 m² 15,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko U nas! dom do wynajęcia W zabudowie szeregowej, pow. 180 M2, ogród, taras, piwnica, garaż jednostanowiskowy! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

845 000 zł197 m² 4 289,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:902 m²

Nieruchomość znajduje się w Łagowie przy ulicy Chabrowej w najlepszej z możliwych lokalizacji, do marketu Carrefour 3min, do centrum Zgorzelca 5 min, do tej części Łagowa prowadzi nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

5 900 zł134 m² 43,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

Łagów! pow. 134,35 m2, ogródek, garaż! Nieruchomość dostępna od 4 listopada 2024r. Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu wyjątkową ofertę! Do wynajęcia segment domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

5 900 zł134 m² 43,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Tylko U nas! łagów! pow. 134,35 m2, ogródek, garaż! nieruchomość dostępna od zaraz! pierwszy najem! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu wyjątkową ofertę! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

440 000 zł61 m² 7 189,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:208 m²

Wyjątkowa okazja! Tylko u nas! Extra cena na dom nr 32! Oferta ograniczona czasowo! Marzysz o niedużym nowoczesnym i funkcjonalnym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

590 000 zł117 m² 5 051,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Segment zewnętrzny Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 5-pokojowego, dwupoziomowego lokalu mieszkalnego w zabudowie szeregowej na I etapie osiedla Nova Żarska położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgorzelec,dolnośląskie

469 000 zł66 m² 7 057,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:208 m²

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, dom szeregowy z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi! Ogrzewanie podłogowe, schody betonowe w cenie! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom jest skrajnie położony niejako przy ul. Sportowej, choć z adresem Boh.II Armii. Żadnego ruchu drogowego, a więc spalin. Za płotem jest stadion, posesja posiada furkę wyjściową na ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 300 000 zł286 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:412 m²

Oferuję do sprzedaży dom w cichej i spokojnej okolicy ( strefa małego ruchu ), w centrum m. Zgorzelec. W pobliżu dworzec kd, sklepy, plac zabaw dla najmłodszych oraz park do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zgorzelec,dolnośląskie

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:173 m²

Tyko U nas! dom do wynajęcia, pow. 150 M2, balkon, taras, ogródek, garaż jednostanowiskowy! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

715 000 zł84 m² 8 511,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:157 m²

Marzysz o nowoczesnym i funkcjonalnym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Mamy coś dla Ciebie! Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

449 000 zł116 m² 3 882,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomości w zabudowie szeregowej, w stanie surowym zamkniętym, na nowo powstającym osiedlu Migdałowym w najmodniejszej części Zgorzelca - przy ul. Lubańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

449 000 zł116 m² 3 882,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja! osiedle migdałowe Oferujemy do sprzedaży nieruchomości w zabudowie szeregowej, w stanie surowym zamkniętym, na nowo powstającym osiedlu Migdałowym w najmodniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgorzelec,dolnośląskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgorzelec,dolnośląskie

469 000 zł66 m² 7 057,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:208 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

895 000 zł177 m² 5 044,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Łowejko nieruchomości prezentuje ofertę stylowego domu w zabudowie szeregowej, położonego w Zgorzelcu przy ulicy Sportowej. Nowe budownictwo Spokojne osiedle w centrum miasta Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

3 900 zł84 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:157 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 180 000 zł137 m² 8 626,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Tylko U nas! nie szukaj dalej! na sprzedaż wolnostojący dom Z ogrodem, garaż, działka pow. 1064 M2, fotowoltaika I pompa ciepła Marzysz, by po ciężkim dniu pracy zaszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgorzelec,dolnośląskie

449 000 zł66 m² 6 756,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okólna

Zgorzelec,dolnośląskie

780 000 zł138 m² 5 672,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy komfortowy dom mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, położony w Zgorzelcu przy ul. Okólnej, z dala od zgiełku miasta. Budynek II kondygnacyjny o pow. mieszkalnej ok. 137,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgorzelec,dolnośląskie

950 000 zł118 m² 8 050,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgorzelec,dolnośląskie

1 550 000 zł181 m² 8 547,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zgorzelec, okolice Ujazdowskej. Willa premium z prywatnym lasem! Działka 2000m2, fotowoltaika, rekuperacja i inne dodatki w cenie! Dwa miejsca w garażu. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

5 000 zł127 m² 39,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:157 m²

Tylko U nas! nowoczesny i komfortowy domek w zabudowie szeregowej do wynajęcia! trzy minuty od Zgorzelca! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia przepiękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

769 000 zł127 m² 6 055,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:157 m²

Tylko U nas! nowoczesny i komfortowy domek w zabudowie szeregowej na sprzedaż! trzy minuty od Zgorzelca! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia przepiękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

5 900 zł134 m² 43,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

Łagów! pow. 134,35 m2, ogródek, garaż! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu wyjątkową ofertę! Do wynajęcia segment domu w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

799 000 zł134 m² 5 947,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

Ostatni segment na sprzedaż! łagów! pow. 134,35 m2, ogródek, garaż! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu wyjątkową ofertę! Na sprzedaż ostatni segment domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

770 000 zł125 m² 6 153,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zgorzelec, ul. Ujazdowska. Dom wolnostojący pod lasem! Media miejskie! W standardzie - klimatyzacja, pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polana Brzozowa

Zgorzelec,dolnośląskie

1 329 000 zł183 m² 7 250,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

nowoczesny dom jednorodzinny! Zgorzelec! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny. Posiadłość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

970 000 zł125 m² 7 751,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zgorzelec, ul. Ujazdowska. Dom wolnostojący przy granicy z lasem! Działka 1600m2, podwyższony standard, rekuperacja i inne dodatki w cenie! Kanalizacja Oferta bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne