dowolna

Domy umeblowane Zgorzelec - Oferty sprzedaży i wynajmu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

870 000 zł290 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom (rok budowy 2007) położony w Zgorzelcu, na osiedlu Słonecznym, 290 m2 pow. całkowitej, 230 m2 pow. użytkowej + 2 garaże osadzone w bryle budynku. Dom ocieplony 12 cm grubością warstwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Domańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

1 360 000 zł641 m² 2 121,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 568 m²

Okazja! - Nieruchomość na sprzedaż. W centrum Zgorzelca , przy głównej drodze, 500 m od granicy. Działka prawie 16 arów, powierzchnia pięknej willi 641m2 Cena budynku tylko 2000 zł za 1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Zdrowy i wyjątkowy dom, dający poczucie spokoju i swobody. Ciepły, przytulny i tani w eksploatacji. Dom drewniany o powierzchni 100m z wolno stojącym garażem murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 100 000 zł157 m² 6 988,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! ostatni segment W zabudowie bliźniaczej! pod klucz! pow. 157,40 M2, garaż jednostanowiskowy, ogród! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje nowoczesny dom.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij